Hakkımızda | Toyota Plaza Bakırcılar Antalya | Antalya Kepez Toyota Bayi

BİZ KİMİZ


Antalya ilinin Kepez ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan BAKIRCILAR ANTALYA güler yüzlü personeli ve ferah showroom ile hizmet vermeye devam etmektedir.

2000 yılında Antalya  Kepez’de  faaliyetine başlayan Toyota Plaza Bakırcılar, 2.200 m2 kapalı servis alanı, 1050 m2 showroom alanı, 4.750 m2 otopark alanı ile Toyota müşterilerimize birinci el satışın yanısıra, servis, yedek parça, sigorta ve 2. el satış birimi ile hizmet vermektedir.

2007 yılı başında Toyota’nın tüm dünyada uygulamaya başladığı Yeni Satış Konseptini oluşturan Toyota Plaza Bakırcılar, plazaya yeni araç alımı veya satış sonrası  hizmeti almaya gelen müşterilerini, dünyanın herhangi bir yerindeki Toyota Plaza ile eşdeğer karşılama, kabul, dinlenme, görsel olarak aynı mekanı kullanma ayrıcalığı vermektedir. 

Bu ayrıcalığa ilave olarak araç satışı veya servisi esnasında , aperatif ikram, playstation, çocuk eğlence köşesi, internet,  hizmetleri vererek kendilerini evlerindeki gibi rahat ve güvenli hissetmeleri sağlanmaktadır.

Toyota tarafından gerekli bütün eğitimleri verilmiş profesyonel  kadrosu ile hizmet veren Toyota Plaza Bakırcılar satış esnasında test sürüşü hizmeti, plazada araç kredisi çıkarma hizmeti, araç renk alternatiflerini sunma, müşterilerinin kullandığı her türlü araçlarına takas imkanı sunma hizmetleri, araç satın almaya gelen müşterileri ile özel görüşme platformlarında ağırlayarak Mutlak Müşteri Memnuniyeti anlayışı ile farklılık yaratmaktadır.

Toyota'nın tüm dünyadaki temsilciliklerinde uyguladığı kusursuz kalite kriterlerine uygunluğunu ve başarısını belgeleyen Bakırcılar Antalya Plaza, müşteri memnuniyetini de ön planda tutuyor.

2012 yılında Toyota’nın en prestijli Müşteri Memnuniyeti Ödülü olan ICHİBAN ((Japonca “Birinci” anlamına geliyor) Ödülünün sahibi olmuştur.

Sorunsuzluğu ve kalitesiyle adını kanıtlamış bu mükemmel otomobilleri beğeninize sunarken sizlere dünya standartları üzerinde hizmet vermenin haklı gururunu taşıyoruz.

Bakırcılar Antalya İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri
 • Havaalanı Yolu Üzeri Altınova Sinan Mahallesi Serik Caddesi No: 69 Kepez - Antalya
 • 0242 340 09 09
 • 0242 3401233
 • satis@bakircilarantalya.toyota.com.tr
 • info@toyotabakircilarantalya.com.tr
Haritada görün
İletişim ve Çalışma Saatleri
 • Satış :

  Hafta içi: 08:30 – 18:00
  Cumartesi: 08:30 – 16:00
  Pazar:11:00 – 16:00

 • Servis :

  Hafta içi: 08:30 – 18:00
  Cumartesi: 08:30 – 16:00
  Pazar: Kapalı